Vaikų piešinių konkurso „Aš taupau šilumą“ apdovanojimai

Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos antrokės dalyvavo UAB Kaišiadorių šiluma“ organizuotame vaikų piešinių konkurse „Aš taupau šilumą“. 2024 m. balandžio 17 dieną – Lietuvos energetikų dieną - mokykloje lankėsi UAB „Kaišiadorių šiluma“ direktorė, kuri apdovanojo konkurso laimėtojas ir dalyves.

Apsidžiaugėme sužinoję, kad antrosios klasės mokinė Eimilė Ramanauskaitė užėmė I-ąją vietą, Meda Kaminskaitė (2 kl.) – II-ąją, Gabrielė Buchoninaitė (2 kl.)– III-ąją. Kitoms trims antrokėms -Lizai Baubonytei, Lėjai Pečiulaitytei ir Viltei Ališauskaitei buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą piešinių konkurse.

Sveikiname mokines, o taip pat ir visus Lietuvos energetikus, švenčiančius savo profesinę dieną.