Popietė „Pavasario lašiukai“

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2024-03-23

Kovo 21 dieną mokyklos bibliotekoje vyko popietė „Pavasario lašiukai“, kuri buvo skirta pasaulinei Poezijos dienai paminėti. Popietę organizavo bibliotekininkė Dalia, muzikos mokytoja Daiva ir būrelių „Dainorėliai“ bei „Vokalinis ansamblis“ nariai. Moksleiviai atliko keletą kūrinių. S. Gedos, V. Landsbergio, K. Rastenio ir E. Mieželaičio eiles skaitė 5 klasės mokiniai: Alvita, Austėja, Jonas, Viltė, Vanesa, Mileta ir Agota.

Popietės metu skambėjo F. Šuberto, L.van Bethoveno, J.S. Bacho ir V.A. Mocarto kūriniai, kuriuos skambino Kaišiadorių r. meno mokyklos Žaslių skyriaus mokiniai: Digna, Justas, Austėja, Agota ir Viltė.

Popietės metu skambėjo mokytojos Daivos atliekama kanklių muzika, kuri skleidė ramybės aurą bibliotekoje.