Mokyklos taryba

Mokyklos tarybos sudėtis 2023–2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Atstovavimas Pareigos taryboje
1. Birutė Mučinskienė Rusų kalbos mokytoja, mokytojo padėjėja, mokytojų atstovė Pirmininkė
2. Aušra Aleksiūnienė Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, mokytojų atstovė Pirmininko pavaduotoja
3. Stanislav Chveduk  Pradinio ugdymo, tikybos mokytojas, mokytojų atstovė Sekretorius
4. Rugilė Avižonytė Mokinių atstovė Narė
5. Lina Balandienė Paparčių seniūnė, vietos bendruomenės atstovė Narė
6. Rugilė Davydovaitė Mokinių atstovė Narė
7. Eva Deveikytė Tėvų atstovė  Narė
8. Živilė Gumbrevičienė Tėvų atstovė Narė
9. Inga Juknienė Tėvų atstovė Narė
10. Gintarė Juzukonienė Lietuvių kalbos ir literatūros, rusų kalbos mokytoja, mokytojų atstovė Narė
11. Rūta Kaminskienė Tėvų atstovė Narė
12. Emilija Kuzmickaitė Mokinių atstovė Narė
13. Vesta Malinauskaitė Mokinių atstovė Narė
14. Jurgita Navašinskienė Tėvų atstovė Narė
15. Urtė Petraševičiūtė  Mokinių atstovė Narė
16. Laimutė Pluščasukienė Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja, mokytojų atstovė Narė
17. Raselė Ščerbavičienė Žaslių kultūros centro direktorė, vietos bendruomenės atstovė Narė

Dokumentai

Mokyklos taryba Atnaujinta Dydis
Mokyklos tarybos darbo reglamentas 2024-04-19 13:16:56 137.05 KB

Mokyklos tarybos funkcijos

• Svarsto, teikia pasiūlymų direktoriui ir pritaria mokyklos strateginiam planui ir mokyklos metiniam planui.
  • Svarsto, teikia pasiūlymų direktoriaus sudarytai darbo grupei parengti mokyklos ugdymo planus ir juos derina.
  • Pasirenka mokyklos veiklos įsivertinimo sritis, veiklos kokybės įsivertinimo atlikimo metodiką, analizuoja įsivertinimo rezultatus ir priima sprendimus dėl veiklos tobulinimo.
  • Teikia siūlymų direktoriui dėl mokyklos darbo tvarkos, organizacinės ir valdymo struktūros tobulinimo, saugių mokinių ugdymo sąlygų sudarymo, mokyklos darbuotojų darbo sąlygų gerinimo sudarymo ir kitų mokyklos veiklą reglamentuojančių dokumentų.
  • Svarsto ir vertina direktoriaus metų veiklos ataskaitą, teikia siūlymų direktoriui dėl mokyklos veiklos tobulinimo ir teikia savo sprendimą dėl ataskaitos mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai ar jos įgaliotam asmeniui.
  • Priima sprendimus, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo įstatymu, Vyriausybės nutarimais, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro patvirtintais bendraisiais ugdymo planais ir kitais teisės aktais, kuriuose mokyklos tarybai deleguojamas sprendimų priėmimas.
  • Svarsto kitų Mokyklos savivaldos institucijų (Mokinių tarybos, Tėvų komiteto mokytojų tarybos) ir direktoriaus teikiamus svarstyti klausimus.
  • Mokyklos taryba iš mokyklos administracijos turi teisę gauti informaciją, reikalingą mokyklos tarybai priimant sprendimus. Visa reikalinga ir detali informacija mokyklos tarybai pateikiama ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki mokyklos tarybos posėdžio.
  • Mokyklos taryba, siekiant užtikrinti psichologinį vaikų saugumą, numato klausimus, kuriuos svarstant ir balsuojant mokinių atstovai nedalyvauja.
  • Mokyklos taryba vieną kartą mokslo metų pabaigoje už savo veiklą atsiskaito mokyklos bendruomenės nariams.
Patyčių dėžutė