Praktinėje konferencija- "Sveikata - visiems"

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2024-04-17

Šiandien mūsų smalsūs mokiniai dalyvavo Kaišiadorių r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuotoje teorinėje - praktinėje konferencijoje - "Sveikata - visiems". Konferencijoje Nomeda ir Karina skaitė pranešimą "Mano mokykla - saugi mokykla", Jovita pristatė pranešimą "Žaslių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokinių naudojimosi mobiliaisias telefonais ypatumai", Urtė su Osvaldu pasidalino savo pranešimu "Triukšmo lygis mokykloje", Vesta M. kalbėjo apie "Spalvų įtaka emocijoms". Didžiuojamės savo drąsiais mokiniais.

Turėjome galimybę pasiklausyti ir mokinių iš kitų mokyklų pranešimų. Jie buvo visi labai įtraukiantys ir naudingi.

Ačiū Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras už suorganizuotą tokią puikią konferenciją.

Tai puiki galimybė vaikams išbandyti save jaunojo mokslininko pozicijoje ir mokytis viešojo kalbėjimo subtilybių.