Kandidačių į Mokinių tarybos pirmininkes debatai

• Paskelbė : Ieva Mecelienė
  • Paskelbta: 2024-06-04

Gegužės 29 dieną mūsų mokykloje įvyko įdomūs ir smagūs kandidačių į Mokinių tarybos pirmininkes Urtės Petraševičiūtės, Eglės Biliukaitės ir Gabijos Lavrukaitytės debatai. Jų metu kandidatės trumpai pristatė save ir atsakė į visiems svarbius klausimus. Debatų metu išryškėjo skirtingos kandidačių pozicijos ir idėjos. Dalyvavusieji aktyviai dalyvavo užduodami klausimus, tad šie debatai buvo puiki galimybė ne tik susipažinti su kandidatėmis, bet ir pamatyti, kaip jos geba bendrauti su mokyklos bendruomene. Debatai rinkėjams leido geriau suprasti, kokios permainos gali laukti mokyklos ateityje. O dabar nekantriai lauksime balsavimo, kuris vyks jau už savaitės bei rezultatų paskelbimo paskutinio mokslo metų renginio metu!

Mokinių tarybos pirmininkė Vesta Malinauskaitė