Ketvirtokų išleistuvės

• Paskelbė : Ieva Mecelienė
  • Paskelbta: 2024-06-17

Birželio 14 dieną Žaslių pagrindinėje mokykloje vyko ketvirtokų išleistuvių šventė, kurioje netrūko šiltų, smagių, kartu ir jautrių akimirkų, palytėtų džiaugsmo, nostalgijos ašaromis.

Renginio pradžioje mokyklos direktorė Asta Malakauskienė šiltai pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo ketvirtokams sėkmės tolimesniame kelyje. Kiekvienam mokiniui buvo įteiktas diplomas, asmeninės padėkos, dovanėlės, taip pat pasidžiaugta ir padėkota, kad ketvirtokai - geriausiai pamokas lankanti klasė.

Šią ypatingą dieną ketvirtokai dovanojo nuoširdžias eiles, skambias dainas, nuotaikingus lietuvių liaudies šokius visiems, kurių rūpestis ir globa lydėjo ketverius metus. Šventę vainikavo ketvirtokų mokytojos Ritos Aleksėjūnienės ištarti jautrūs žodžiai, kurie skatino susimąstyti:

„Sakoma, kad žmogus nuo žemės pakyla dviem sparnais – nuoširdumu ir širdies gerumu, todėl iš širdies tariu: mieli vaikai, visada būsite laukiami, atbėkite, kai tik panorėsite. Galėsime pasidalinti savo džiaugsmu, nerimu, liūdesiu“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mecelienė

Ieva Mecelienė